HAKKIMIZDA

BALANS MAKİNA

2010 yılında faaliyete başlayan profesyonel ve tecrübe sahibi firmamız Balans Makina, yıllarca maden ve endüstriyel alanda kazanmış olduğu tecrübeyi, analitik, pratik, hızlı ve güçlü çözümler üreterek sektöre sunmaktadır.

Merkez ofisi İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren firmamız, her türlü iş makinası tamir ve bakım servisinde uzmanlaşmış kadrosu ile müşterilerin ihtiyaçlarını ve taleplerini belirleyerek bu ihtiyaç ve talepler doğrultusunda hidrolik pompa-motor bu ürünlere ait olmak üzere yedek parça satışı ve her konuda tamir bakım servisi gerçekleştirmektedir.

Bunun yanı sıra Türkiye dışında bütün Dünya ülkelerine dış servis hizmeti ile her zaman çözüm ortağınızdır.

Sektörde alternatif ve müşterilerimizin lehine olacak çözümler sunarak, her zaman müşteri memnuniyetini en ön planda tutan firmamız, her konuda en iyi hizmeti, en uygun fiyatı en doğru zamanda ve en uygun şekilde gerçekleştirmektedir.

Vizyonumuz

Yönetim felsefemiz %100 müşteri memnuniyetini ilke edinerek, firmamızı hedef pazarlarda aranılan bir marka haline getirmek, kendimizi sürekli olarak yenilemek ve geliştirerek sürekli büyüme potansiyelini hedef almaktır.

Misyonumuz

Amacımız sürekli olarak gelişen ve değişen global pazarda, bu değişim ve gelişmelere paralel olarak performansını, müşterilerine sunduğu hizmeti sürekli geliştirme halinde olmak ve sektörde önder firma olmaktır. Yaptığımız her işin en iyi kalite içermesiyle, müşteri memnuniyetini olumlu şekilde arttırmak en nihai amaçlarımızdandır.

Ankara

Olmamızı istediğiniz her yerdeyiz.

2010

Düşündüğünüzden daha öteye

Global

Dünya ülkelerine dış servis

Servis

Yedek parça satışı ve her konuda tamir bakım servisi

Amacımız sürekli olarak gelişen ve değişen global pazarda, bu değişim ve gelişmelere paralel olarak performansını, müşterilerine sunduğu hizmeti sürekli geliştirme halinde olmak ve sektörde önder firma olmaktır

Müşteri Memnuniyeti

Felsefemiz %100 müşteri memnuniyetini ilke edinmektir.

En İyi Kalite

Müşteri odaklı yaklaşımı ile, %100 müşteri memnuniyetini ilke edindik.

Tecrübe

Yıllarca maden ve endüstriyel alanda kazanmış olduğu tecrübe ile.

Güçlü Çözümler

Sektörde alternatif ve müşterilerimizin lehine olacak çözümler sunarak.

Balans Makina olarak Türkiye ve bunun dışında bütün Dünya ülkelerine dış servis hizmeti ile
HİZMETLERİMİZ
Tamir ve Bakım Hizmeti
Yerinde Arıza Tespit,Yedek Parça ve Servis
Yedek Parça Temini
Hidrolik Test Hizmeti